Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition med kvinnofigur, signerad Vasarely, numrerad FV. 5/56, färgserigrafi, bladmått 77x49 cm
277761
2014-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här