Victor Vasarely färgseriegrafi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike, 1908-1997): Optisk komposition med kvinnofigur, signerad Vasarely, numrerad FV. 5/56, färgserigrafi, bladmått 77x49 cm

277761

2014-11-15