Marino Marini

Marino Marini
Marino Marini

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARINI, Marino (1901-1980): "Le cavalier ", signerad och daterad Marino i trycket, 1955, litografiskt tryck, 57x44 cm

277762

2014-11-16