Taklampa i mässing

Taklampa i mässing
Taklampa i mässing

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, mässing, 5 ljusarmar med runda kupor i vitt glas, 85 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift hängt på Nalen

277774

2014-11-16