Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OINOCHOE, apulisk, ca 340-320fKr, bemålat lergods, höjd ca 25 cm
Skador och lagningar
277775
2014-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här