Apulisk oinochoe

Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe
Apulisk oinochoe

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OINOCHOE, apulisk, ca 340-320fKr, bemålat lergods, höjd ca 25 cm

Skador och lagningar

277775

2014-12-06