Fassianos

Fassianos
Fassianos

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): L´Amor, signerad A Fassianos, 56/120, färglitografi, bladstorlek 89x65,5 cm

277789

2014-11-16