Salvador Dali torrnålsetsning

Salvador Dali torrnålsetsning
Salvador Dali torrnålsetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DALI, Salvador (Spanien 1904-1989): ur Japanese Fairy Tales, signerad Dali, 104/175, torrnål med tryckt kolorering, 48,5x38,5 cm

277796

2014-11-16