Cypriotisk vinkopp
2014-12-06
277800
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VINKOPP, cypriotisk, vågformad dekor, höjd 8, längd 22 cm
Skador, lagningar