Ljusstakar Kåge

Ljusstakar Kåge
Ljusstakar Kåge
Ljusstakar Kåge
Ljusstakar Kåge

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, Gustavsberg, Wilhelm Kåge, signerade o daterade Gustavsberg 1928 Kåge, grönglaserade med bemålad gulddekor, höjd ca 16 cm

277809

2014-11-16