Axel Hamborn oljemålning

Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning
Axel Hamborn oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMBORN, Axel (1892-1987): "Stockholmsbild", signerad Hamborn, olja på pannå, 46x54 cm

277814

2014-11-16