Japanskt porslin

Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin
Japanskt porslin

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVISDELAR, 4 st, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, motiv av tuppar i grönsaksland, bestående av: serveringsfat, 2 tallrikar, slev, fatens diameter 21,5-37 cm

Dekorslitage

277828

2014-11-16