Bricka Ryssland
2014-11-16
277831
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BRICKA, 1800-talets slut, Ryssland, svartlackerad, med gulddekor, ca 57x70 cm
Bruksslitage