Sockerruska silver
2014-11-17
277845
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOCKERRUSKA, sterlingsilver, London 1900-talets första hälft, höjd ca 25,5 cm, vikt ca 375 g
Lockknopp med slitage, fläckar