Sockerruska silver

Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver
Sockerruska silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERRUSKA, sterlingsilver, London 1900-talets första hälft, höjd ca 25,5 cm, vikt ca 375 g

Lockknopp med slitage, fläckar

277845

2014-11-17