Läslampa i empirestil

Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil
Läslampa i empirestil

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÄSLAMPA, 1800-tal, empirestil, förgylld mässing, höjd 39 cm

Något skev

277847

2014-11-17