Kandelaber pläter

Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter
Kandelaber pläter

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, rokokostil, pläter, 2-delade, lösa ljusmanschetter, fylld botten, höjd ca 49 cm

Försilvring med slitage, något ostadiga, en ljusmanschett skadad

277852

2014-11-16