Paul Seguin-Bertault olja på pannå

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEGUIN-BERTAULT, Paul (Frankrike 1869-1964): Vid Seines strand, signerad P Seguin-Bertault, olja på pannå, 54x37 cm

277854

2014-11-16