Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÖRRÄTTSTALLRIKAR, 7 st, pressglas, 1800-talet mitt, möjligen Reijmyre, med jaktmotiv, diameter 22,5 cm
Nagg
277855
2014-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här