Tallrikar i pressgals 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÖRRÄTTSTALLRIKAR, 7 st, pressglas, 1800-talet mitt, möjligen Reijmyre, med jaktmotiv, diameter 22,5 cm

Nagg

277855

2014-11-16