Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LJUSSTAKAR, silver, Erik Gustaf Öström, Gävle 1859, nyrokoko, höjd ca 18 cm

Lagning, bruksslitage

277856

2014-11-16