Pastejformar

Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar
Pastejformar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PASTEJFORMAR, 2+1, 1900-talets första hälft, slipat glas, på ställning i nysilver, dekordelar med fiskar, höjd 17, ca 15x12 cm

En med nagg

277865

2014-11-16