Stolar 1940-tal

Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal
Stolar 1940-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOLAR, 6 st., 1940-tal, björk, ryggbricka med dekor av lyra, stoppade sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre skador

277867

2014-11-17