Mosse Stoopendaal

Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal
Mosse Stoopendaal

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Hare i vinterlandskap,signerad och daterad 1946 samt à tergo, olja på duk, 54x65 cm

277870

2014-11-23