Kannor 1800-talets slut

Kannor 1800-talets slut
Kannor 1800-talets slut
Kannor 1800-talets slut
Kannor 1800-talets slut
Kannor 1800-talets slut
Kannor 1800-talets slut

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 4 st, 1800-talets slut, bl a majolika, 2 st i form av majskolvar, lock i tenn, höjd ca 20-26

Ett lock löst, ett lock med lagning, en kanna m stjärnspricka i botten, smärre krackeleringar

277872

2014-11-16