Kannor 1800-talets slut
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KANNOR, 4 st, 1800-talets slut, bl a majolika, 2 st i form av majskolvar, lock i tenn, höjd ca 20-26
Ett lock löst, ett lock med lagning, en kanna m stjärnspricka i botten, smärre krackeleringar
277872
2014-11-16