Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HÄNGE, förgyllt silver, fasetterade gröna och blå stenar samt pärlor, Österrike/Ungern omkring 1900, höjd 9,5 cm, KEDJA, silver, längd 63 cm
Några stenar med hack och skador
277888
2014-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här