Hänge förgyllt silver

Hänge förgyllt silver
Hänge förgyllt silver
Hänge förgyllt silver
Hänge förgyllt silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HÄNGE, förgyllt silver, fasetterade gröna och blå stenar samt pärlor, Österrike/Ungern omkring 1900, höjd 9,5 cm, KEDJA, silver, längd 63 cm

Några stenar med hack och skador

277888

2014-11-17