Ljusstakar i tenn

Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn
Ljusstakar i tenn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 st, tenn, 1841 resp 1842, otydliga mästarstämplar, höjd 10 resp 11 cm

En med lagning, en ljusmanchett skev

277895

2014-11-16