Josef Theodor Hansen oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANSEN, Josef Theodor (Danmark 1848-1912): Interiör från Stockholms Slott, signerad och daterad IT Hansen 1887, olja påd uk

277900

2014-11-17