Vas silver 1960-tal

Vas silver 1960-tal
Vas silver 1960-tal
Vas silver 1960-tal
Vas silver 1960-tal
Vas silver 1960-tal
Vas silver 1960-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, silver, GAB, Stockholm 1961, mynningskant med dekor av vågband i relief, höjd 18 cm, vikt ca 435 g

Bucklor

277904

2014-11-17