Ikon dräktspänne silver

Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver
Ikon dräktspänne silver

Klubbat för:

800 SEK

1 000 SEK

IKON, med silverrisa, S:t Petersburg 1889, bemålad, DRÄKTSPÄNNE, silver, persiskt, delvis med spår av förgyllning

Skador

277909

2014-11-17