Sten Ludvigh Nyström oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NYSTRÖM, Sten Ludvigh (1918-1989): Komposition i blått och vitt, signerad och daterad -86 a tergo, olja på duk, 75x62 cm

Smärre ytskador, fläckar

277911

2014-11-17