Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

DAHL, Peter ( född 1934): Ur Fredmans Epistlar Nr 52, "Till Movitz när hans Fästmö dog. Elegie.", signerad Peter Dahl, litografi, bladstorlek, 42x29 cm

277931

2014-11-17