Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
DAHL, Peter ( född 1934): Ur Fredmans Epistlar Nr 52, "Till Movitz när hans Fästmö dog. Elegie.", signerad Peter Dahl, litografi, bladstorlek, 42x29 cm
277931
2014-11-17