Larry Rivers

Larry Rivers
Larry Rivers

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIVERS, Larry (USA 1923-2002): Republique de Guinée, färgserigrafi, airbrush och blyerts, 1977, signerad, daterad och numrerad Larry Rivers -77, 30/100, 72x52 cm

277934

2014-11-17