Larry Rivers färglitografi

Larry Rivers färglitografi
Larry Rivers färglitografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RIVERS, Larry (USA 1923-2002): Leoparder, färglitografi, signerad och daterad Larry Rivers -76, 22/100, 77x109 cm

277937

2014-11-17