Gunnar BRUSEWITZ,
Valmis
2014-11-17
278004
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Sångfågel, signerad och daterad G Brusewitz 277/280, litografi, 35x46 cm
Glasskada