Gunnar BRUSEWITZ,

Gunnar BRUSEWITZ,
Gunnar BRUSEWITZ,

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Sångfågel, signerad och daterad G Brusewitz 277/280, litografi, 35x46 cm

Glasskada

278004

2014-11-17