Väggur empirestil

Väggur empirestil
Väggur empirestil
Väggur empirestil
Väggur empirestil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGUR, 1800-talets slut, empirestil, bronserad dekor, fodral märkt G Boiardt, urtavla märkt L Sundstedt Stockholm, höjd 72 cm, pendel samt nyckel finns

Ytskador,

278044

2014-11-17