Träskulpturer

Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer
Träskulpturer

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

DEKORATIVA SKULPTURER, 1900-tal, Europa, patinerat och bronserat trä, i form av kvinnofigurer med exotiska kjolar, signerade Camillo, höjd ca 153 cm

Skador

278060

2014-11-17