Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HERDIÈS, Olivier (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies -68, olja på pannå, 46x33 cm
Zustandsbeschreibung
278071
2014-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner