Olivier Herdiès

Olivier Herdiès
Olivier Herdiès
Olivier Herdiès
Olivier Herdiès

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

HERDIÈS, Olivier (1906-1993): Komposition, signerad och daterad Herdies -68, olja på pannå, 46x33 cm

Zustandsbeschreibung

278071

2014-11-17