Mässingsljusstakar Carl Einar Borgström

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 st, Ystad Metall, design Carl Einar Borgström, mässing, monogramsignerade CEB, höjd ca 13 cm

Slitage

278074

2014-11-17