Oscar Hullgren oljemålning
Vollendet
2014-11-18
278114
| Höchstes Gebot | 1 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
HULLGREN, Oscar (1869-1948): Kustlandskap-Kristiansö, signerad O Hullgren, olja på duk, 44x60 cm