Bord Carl malmsten

Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten
Bord Carl malmsten

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-tal, alm, design Carl Malmsten, ovalt, lätt svängda ben, skyltmärkt , höjd ca 62, 120x87 cm

Smärre slitage

278115

2014-11-18