Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, 1900-tal, alm, design Carl Malmsten, ovalt, lätt svängda ben, skyltmärkt , höjd ca 62, 120x87 cm
Smärre slitage
278115
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här