Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL, URNA, etruskisk keramik, höjd 8 resp 17,5 cm
Skador och lagningar
278125
2014-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här