Soffbord NK

Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, David Rosén, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, 1950-tal, betsad benställning, skiva i rödspräcklig marmor, höjd 51, 110 x 50 cm

Bruksslitage

278129

2014-11-18