Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, David Rosén, Nordiska Kompaniet, brickmärkt, 1950-tal, betsad benställning, skiva i rödspräcklig marmor, höjd 51, 110 x 50 cm
Bruksslitage
278129
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här