Netscher hans art oljemålning

Netscher hans art oljemålning
Netscher hans art oljemålning
Netscher hans art oljemålning
Netscher hans art oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NETSCHER Caspar, hans art, Soaré, olja på plåt, 32x52 cm

Retuscher, färgbortfall, krackeleringar, hål

278133

2014-11-18