Grekisk keramik

Grekisk keramik
Grekisk keramik
Grekisk keramik
Grekisk keramik
Grekisk keramik
Grekisk keramik

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

KOTYLE, korintisk, LEKYTHOS, geometrisk och palmettdekor, höjd 4,5 resp 18 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar

278134

Päivämäärä:

2014-12-06