Grekisk keramik
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
KOTYLE, korintisk, LEKYTHOS, geometrisk och palmettdekor, höjd 4,5 resp 18 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar
278134
Päivämäärä:
2014-12-06