Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinprovning, olja på pannå, 20x25 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, färgbortfall
278144
2014-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner