Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRILL Erich (1895-1942): "Vesinet - Paris", signerad och daterad E Brill 33, olja på duk, 43x73 cm
Tryckmärken, färgbortfall
278153
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här