Erich Brill oljemålning

Erich Brill oljemålning
Erich Brill oljemålning
Erich Brill oljemålning
Erich Brill oljemålning
Erich Brill oljemålning
Erich Brill oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRILL Erich (1895-1942): "Vesinet - Paris", signerad och daterad E Brill 33, olja på duk, 43x73 cm

Tryckmärken, färgbortfall

278153

2014-11-18