Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1950-68, blad 3 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 19x25 cm, oramad
278164
2014-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här