Olle Baertling serigrafi

Olle Baertling serigrafi
Olle Baertling serigrafi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BAERTLING, Olle (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1950-68, blad 3 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek 19x25 cm, oramad

278164

2014-11-18