Helge Frender oljemålning
2014-11-18
278192
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRENDER, Helge (1906-1976): Stockholms ström mot Skeppsholmen, signerad Frender, olja på duk, 38x46 cm